Blog

Nail Art 2026

Nail Art 2026

Când vine vorba de îngrijirea și decorarea unghiilor, categoria Nail Art oferă o varietate de produse și soluții pentru a obține rezultate profesionale. De la acryluri de calitate, cum ar fi Acryl 2M Crystal Clear, la dezinfectanți eficienți, precum Dezinfectant suprafete – Mikrozid AF Wipes, această categorie are tot ce ai nevoie pentru a-ți îngriji unghiile în mod corespunzător.

Produse recomandate

-30%Acryl 2M Crystal Clear - 34gr

Acryl 2M Crystal Clear – 34gr

62.00 lei43.40 lei

Economisesti 18.60 lei (30%)

Vezi oferta →

-15%Dezinfectant suprafete - Mikrozid AF Wipes cutie

Dezinfectant suprafete – Mikrozid AF Wipes cutie

77.00 lei65.45 lei

Economisesti 11.55 lei (15%)

Vezi oferta →

-25%Sablon 2M Salon - rola 400 buc

Sablon 2M Salon – rola 400 buc

79.00 lei59.25 lei

Economisesti 19.75 lei (25%)

Vezi oferta →

-30%Foarfeca unghii pt copii 0+ (SBC-11/8)

Foarfeca unghii pt copii 0+ (SBC-11/8)

59.00 lei41.30 lei

Economisesti 17.70 lei (30%)

Vezi oferta →

Vezi toate ofertele →

Unul dintre cele mai importante aspecte ale îngrijirii unghiilor este curățenia și igiena. De aceea, un dezinfectant suprafete de calitate, precum cel menționat mai sus, cu o reducere de 15%, poate fi o alegere excelentă. În plus, pentru a obține un aspect profesional, un sablon de calitate, cum ar fi Sablon 2M Salon, poate fi de mare ajutor, mai ales când vine cu o reducere de 25%.

Produse esențiale pentru Nail Art

Când explorăm categoria Nail Art, putem găsi o mulțime de produse care ne pot ajuta să obținem unghiile dorite. De la foarfeci unghii specifice pentru copii, cum ar fi Foarfeca unghii pt copii 0+ (SBC-11/8), la acryluri și dezinfectanți, oferta este variată și atractivă, mai ales când vine însoțită de reduceri atractive, cum ar fi 30% pentru Acryl 2M Crystal Clear.

Pentru a alege corect din această varietate de produse, este important să ținem cont de nevoile noastre specifice și de scopul pentru care cumpărăm. Dacă suntem la început cu Nail Art, putem începe cu produsele esențiale, cum ar fi un acryl de calitate și un dezinfectant, și să ne extindem ulterior colecția cu alte produse, cum ar fi sabloane și foarfeci unghii.

Reduceri și oferte

Categoria Nail Art oferă nu numai o gamă largă de produse, ci și reduceri și oferte atractive. De la reduceri de 15% pentru dezinfectanți, la reduceri de 30% pentru acryluri și foarfeci unghii, există o mulțime de oportunități de a cumpăra produse de calitate la prețuri avantajoase. Aceste reduceri pot face o mare diferență în bugetul nostru, permițându-ne să cumpărăm mai multe produse decât am fi putut inițial.

În concluzie, categoria Nail Art este un loc excelent pentru a găsi tot ce ai nevoie pentru îngrijirea și decorarea unghiilor. Cu o varietate de produse, de la acryluri și dezinfectanți la sabloane și foarfeci unghii, și cu reduceri atractive, această categorie poate fi un punct de plecare ideal pentru oricine dorește să se ocupe de unghiile sale în mod profesionist.

Descopera toate ofertele disponibile

VEZI CATEGORIA

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *